Teknoloji

Uzay yolu teknoloji gerçekleşiyor

San – Francisco merkezli başlangıç ​​Babelon, bir konuşma sentezi teknolojisi, farklı bir dil ile söylemek her şeyi kendi sesiyle çevirmek eğilimindedir.

Her şeyden önce, San Francisco ve donanım bir stüdyoda sesli kayıt özel yazılım gerekir. Sözde BLIP, Babelon Dilbilgisi profili oluşturulur. Sonra cihazınızın dilinde konuşma sentezlemek için sesinizi yapabilirsiniz. Şu anda, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca, Portekizce, Çince, Japonca ve Hintçe başta yönlendirilmektedir.

Bir in İÇİN Filmler ve oyunlar

Şirket bu teknoloji, eğitim, telefon ve sağlık hizmetlerinde sanal asistanlar, dil koruma içerikli film ve oyunlar dublaj, 13 yıldır faaliyet göstermektedir gelecekte yeniden kullanım için bir depo sesle nesil gibi aktarılır ve uygulanacağını umduğunu edilecek birçok alanda.

Biraz zaman alacak şirketin bu ürün grubunun üretimi için harcanan edilebilir. stüdyonun ilk iki saat, kayıt analizi ve çeviri yetenekleri ekleyerek bir hafta ile birkaç ay içinde gerçekleşir ise çünkü. İlk amaç iyi hazırlanmış olması ve neredeyse üç yıl boyunca, gerçek zamanlı olarak tercüme edebilmek için sonra altı ay prototoip.

Engadget Babelon verdiği bilgilere göre, halkın sesi yüksek şifreleme ile gizleme. katılımcılar için bekleyen fon sitesi Indiegogo kampanyasında 30 bin dolar seri üretim için mevcut proje, başta.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler konular

Gündeme dair teknoloji haberlerini paylaşım olarak yayınlayan web sitesine hoşgeldiniz.Burada sürekli olarak teknoloji alanında makaleler paylaşılmaktadır.

Copyright © 2019 Meteknoloji.com

To Top