Sosyal Ağlar

Şehit askerin Facebook profiline koyduğu fotoğraf

Hakkari Çukurca’da şehit olan Üstçavuş İbrahim Betim, Facebook sayfasına darbeci generali alnından vuran şehit astsubay Ömer Halisdemir’in fotoğrafını koymuş.

Hakkari’nin Çukurca İlçesi’nde PKK’lı teröristlerin yol kontrolü yapan güvenlik güçlerine düzenlediği saldırıda şehit düşen 5 askerden 29 yaşındaki Jandarma Kıdemli Üstçavuş İbrahim Betin’in Konya’daki baba evine ateş düştü.

Aslen Afyonkarahisar’ın Sandıklı İlçesi’nden olan şehit Jandarma Kıdemli Üstçavuş İbrahim Betin’in acı haberi, Konya’nın merkez Selçuklu İlçesi Malazgirt Mahallesi İrfat Sokaktaki inşaat ustası babası Mehmet ve annesi Yüksel Betin’e acı haber askeri yetkililer tarafından verildi.

3 kardeşten en büyüğü olan şehit Betin’in, astsubay olmadan önce nakliyecilik yaptığı ve en son geçen Ramazan ayından Konya’ya izne geldiği ve ailesiyle görüştüğü öğrenildi. Bekar olan Betin’in, 2 yıldır da Hakkari’de görev yaptığı ve astsubay olan kardeşi Kamil Betin’in de Eskişehir’de görev yaptığı belirtildi.

Acı haberi duyan yakınları da Betin ailesinin evine akın etti. Şehit evine ise Türk bayrağı asıldı. Şehit Betin’in, sosyal paylaşım sitesindeki sayfasının profiline ise darbeci generali alnından vuran şehit astsubay Ömer Halisdemir’in fotoğrafını koyduğu görüldü.

kaynak:
http://www.internethaber.com/sehit-askerin-facebook-profiline-koydugu-fotograf-1702957h.htm

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler konular

Gündeme dair teknoloji haberlerini paylaşım olarak yayınlayan web sitesine hoşgeldiniz.Burada sürekli olarak teknoloji alanında makaleler paylaşılmaktadır.

Copyright © 2019 Meteknoloji.com

To Top