Oyun

PES 2019 Türkiye Ligi videosu yayınlandı

Konami, PES 2019’da lisanslı bir şekilde yer alacak olan Türkiye Süper Ligi için yaklaşık olarak 1 dakika uzunluğunda bir tanıtım videosu yayınladı. FIFA serisinde uzun bir süredir Türkiye Ligi lisanslı olarak bulunuyordu. Lisans yönünden geçmişten beri

Konami, PES 2019’da lisanslı bir şekilde yer alacak olan Türkiye Süper Ligi için yaklaşık olarak 1 dakika uzunluğunda bir tanıtım videosu yayınladı. FIFA serisinde uzun bir süredir Türkiye Ligi lisanslı olarak bulunuyordu. Lisans yönünden geçmişten beri sıkıntılar çeken PES serisinde ise Türkiye Ligi yerine sadece bir kaç takıma yer veriliyordu.Konami, PES 2019 için UEFA lisanslarından vazgeçmiş ve lig lisanslarına yöneleceklerini açıklamışlardı. Bu girişimler sonucu oyun pek çok lisanslı lig eklendi. Nitekim son olarak Türkiye Süper Ligi de bu ligler arasına eklendi.Konami geçtiğimiz gün Türkiye Süper Lig ekiplerinden görüntülere yer verilen yeni bir fragman paylaştı. Videoda genel itibariyle ligimizde top koşturan 4 büyük takımın yıldız oyuncularına yer verilmiş.PES 2019 Türkiye Süper Lig videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz. (donanimgunlugu.com)

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler konular

Gündeme dair teknoloji haberlerini paylaşım olarak yayınlayan web sitesine hoşgeldiniz.Burada sürekli olarak teknoloji alanında makaleler paylaşılmaktadır.

Copyright © 2019 Meteknoloji.com

To Top