İnceleme

iMac Pro Türkiye’de 69 bin lira olacak

Apple’ın 2017 Apple’ın geçen aylarda resmi duyurusunu gerçekleştirdiği, profesyonellere özel yeni bilgisayarı iMac Pro’nun ülkemizdeki satış fiyatı açıklandı. Apple’ın internet sitesinde açıklanan bilgilere göre yeni iMac Pro, 26 bin 999 TL‘den başlayan

Apple’ın 2017 Apple’ın geçen aylarda resmi duyurusunu gerçekleştirdiği, profesyonellere özel yeni bilgisayarı iMac Pro’nun ülkemizdeki satış fiyatı açıklandı. Apple’ın internet sitesinde açıklanan bilgilere göre yeni iMac Pro, 26 bin 999 TL‘den başlayan fiyatlarla Türkiye’de satılıyor. Eğer iMac Pro’yu en üst özellikleriyle almak isterseniz fiyatı 69 bin TL’yi bulabiliyor. Yeni iMac Pro klasik iMac modelleri ‘Uzay Grisi’ renk seçeneğini kazanırken, Apple’ın Magic Mouse, Keyboard ve Trackpad gibi kontrolcüleri de ‘Uzay Girisi’ renk seçeneğiyle kutudan çıkıyor. iMac Pro’nun kutu hem Magic Mouse hem de Magic Trackpad ile çıkmasını istiyorsanız 649 TL ek ücret ödemeniz gerekiyor.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler konular

Gündeme dair teknoloji haberlerini paylaşım olarak yayınlayan web sitesine hoşgeldiniz.Burada sürekli olarak teknoloji alanında makaleler paylaşılmaktadır.

Copyright © 2019 Meteknoloji.com

To Top