Oyun

Football Manager 2019’un çıkış tarihi duyuruldu

Futbol menajerliği alanındaki en köklü serilerden biri olan Football Manager yeni oyunu ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.Daha önce Championship Manager ismiyle yayınlanan oyun, Eidos ile yaşanan isim hakları sıkıntısı nedeniyle Football

Futbol menajerliği alanındaki en köklü serilerden biri olan Football Manager yeni oyunu ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.Daha önce Championship Manager ismiyle yayınlanan oyun, Eidos ile yaşanan isim hakları sıkıntısı nedeniyle Football Manager ismiyle çıkmaya başlamıştı. Geçtiğimiz gün serinin yeni oyunu Football Manager 2019 duyuruldu ve ön siparişe açıldı.Menajerlik oyunu alanında öyle geniş bir yelpaze bulunmuyor. Günümüzden bir 5 sene öncesinde bu kulvarda 3 farklı oyuncu vardı. Eidos Championship Manager, Electronic Arts Sports FIFA Manager, Sega ise Football Manager serisiyle yarışa dahil olmuştu. Nitekim geçen süre içerisinde Football Manager pazarın tamamını tekeline almayı başardı. Genel olarak baktığımızda, gerek Türkiye’de, gerekse de Avrupa’da bir numaralı menajerlik oyununun Football Manager olduğunu söyleyebiliriz.Oyunun yapımcısı konumunda bulunan Sports Interactive, geçtiğimiz gün serinin yeni oyunu Football Manager 2019’u resmen duyurdu.FM 2019 da serinin eski oyunları gibi PC’ye özel olarak satışa sunulacak. Steam üzerinden şimdiden ön siparişe sunulan FM 2019, 2 Kasım’da raflardaki yerini almış olacak. Oyunu ön sipariş ile satın alan oyun severler, FM 2019’un çıkış tarihinden 2 hafta önce start alacak olan beta sürümüne de erişebilecekler. Oyuncular betadaki kayıtlarını ana oyuna aktarma şansına da erişecekler. (donanimgunlugu.com)

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler konular

Gündeme dair teknoloji haberlerini paylaşım olarak yayınlayan web sitesine hoşgeldiniz.Burada sürekli olarak teknoloji alanında makaleler paylaşılmaktadır.

Copyright © 2019 Meteknoloji.com

To Top