İnternet

Kadıköy’de Profesyonel Bosch Servis Tamiri

Ürünlerinizin onarım işlemlerinde yedek parça değişimlerine çok sık başvuruyoruz ve bu değişimler ile birlikte ürünlerinizin sorunları daha kısa sürede ortadan kalkıyor ancak insanlar bu değişime çok sıcak bakmıyor ve genellikle tedirgin bir tavra sahip oluyorlar. Özel Bosch Servis Kadıköy, bu tedirginliği ortadan kaldırmak adına servis hizmetlerine 1 yıl garanti ayrıcalığını da eklemeyi tercih ediyor. Bu tercih kesinlikle doğru bir tercih ve aldığımız geri dönüşler de bunun ne kadar doğru olduğunu ortaya koyuyor. Sizler de Bosch marka ürünleriniz için hizmet aldığınızda 1 yıl garanti belgenizi istemeyi de unutmayın ve bu belge ile birlikte ürünlerinizi uzun süreli koruma altına alın.

Özel Bosch Servis Merkezine 444 7 856 Numaralı Çağrı Merkezinden Ulaşabilirsiniz.

Bizim için en önemli unsurlardan bir tanesidir ve ürün kullanıcılarının karşısına asık bir suratla çıkmak yerine güler yüzlü bir şekilde çıkmayı tercih ediyoruz. Aldığımız kararlar bizi odluğu kadara siz değerli dostlarımızı da ilgilendiriyor ve ne yapıyorsak sizin için yapıyoruz. Bosch marka ürünlerinizi güler yüzlü firma çalışanlarımıza emanet edebilir ve ürünlerinize değer katabilirsiniz. Her sabah güne güzel başlamak adına kısa süreli bir toplantı yapıyor ve motive edici konuşmalar doğrultusunda daha sağlıklı bir ortamda çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Ekibimizi tanıdığımızda bunu sizler de somut olarak görebilecek ve bahsettiğimiz şeylerin ne kadar doğru olduğunu fark edeceksiniz. Ekibimiz, sorumluluk konusunda oldukça bilinçli insanlardan kurulu bir ekiptir. Aldıkları sorumlulukları en iyi şekilde yerine getirmesini bilen deneyim sahibi personel kadromuz ile birlikte sizler de ürünlerinize değer katacak ve bunun için yüksek rakamlar da ödemeyeceksiniz. Kaliteyi ucuza almak ve bu ekibe daha yakın olmak adına sizler de iletişime geçebilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler konular

To Top